sobota, 13 czerwca 2015

Sagitarius constellation earrings

Dzisiaj para wkrętek inspirowana nocnym niebem: z konstelacją strzelca :> Kocham w biżuterii motyw gwiazd to chyba da się zauważyć na blogu, a ostatnio dochodzi do tego przerabianie astronomii na fizyce także tego :D
Od razu tłumaczę to nie jest mój znak zodiaku, ale spodobała mi się akurat ta konstelacja ;) Jeśli ktoś miałby ochotę mogę wykonać na zamówienie jego własny znak ;)Jestem w tym roku znowu jednym z tych szczęściarzy, którzy rok szkolny kończą sobie wcześniej i wyjeżdżam na wakacje już w przyszły weekend ♥ Nie mogę się już doczekać!
Wczoraj miałam okazję spotkać się z chórem z USA (dzięki mojemu chórowi) i jedna amerykanka była zachwycona moimi łapaczem snów, który ubrałam ♥ Przekochana była :) Dzisiaj czeka mnie międzynarodowy konkurs chórów Cracovia Cantans także trzymajcie kciuki!

5 komentarzy:

  1. Prześliczne kolczyki. :3 Sama chciałam takie zrobić, ale ciągle nie mam kiedy. xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny pomysł. :3 Trzymam kciuki!

    OdpowiedzUsuń

Wielkie dzięki, że zadajesz sobie trud żeby napisać coś w poniższym okienku. Uwielbiam czytać wszystkie szczere opinie o blogu (nawet krytykę!) Więc pisz śmiało :) Na wszelkie pytania odpowiadam i staram się zaglądać na blogi komentujących.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...