poniedziałek, 8 czerwca 2015

Be yourself

Dzisiaj przychodzę z kolejnym motywacyjnym cytatem w naszyjniku :> Chyba pokochałam je całym sercem. Kiedy zobaczyłam ten konkretny to już wiedziałam, że musi z niego powstać naszyjnik.

 *widzicie mnie odbitą w tym naszyjniku z aparatem w ręce od góry? ^^ nie wiem jak mogę to wyeliminować żeby na zdjęciu nie było odbicia ani cienia... jeśli wiecie to koniecznie piszcie :)*


Chyba zaczynam zmieniać styl i to odbija się w mojej biżuterii (polubiłam czarny kolor :o) może to ma jakiś związek z tym, że poczyniłam nareszcie porządek w szafie (już nie mogłam jej domknąć... poważnie XD) i wyrzuciłam wszystkie te obciachowe stare koszulki "z kucykami pony", w których nie chodziłam ponad 5 lat. Ciekawe jak długo taki porządek pozostanie...
Za to w moich częściach do biżuterii panuje jak zwykle "artystyczny nieład" chyba muszę kiedyś wstawić tu zdjęcie moich poplątanych sznurków, w których tylko ja się mogę połapać.

Także tego niezależnie czy macie porządek czy burdel bądźcie sobą! :>

3 komentarze:

  1. Naszyjnik bardzo ładny ;) Odbicie aparatu nie zauważyła bym gdybyś nie napisała ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę że na takie rzeczy jak odbijanie się kogoś w aparacie zwróciłby uwagę tylko jakiś fanatyk fotografii (osoba która się na tym zna).
    Co do biżuterii to jak dla mnie nieuniknionym jest plątanie się łańcuszków czy sznureczków.
    Wisiorek jak zawsze śliczny :D.

    OdpowiedzUsuń

Wielkie dzięki, że zadajesz sobie trud żeby napisać coś w poniższym okienku. Uwielbiam czytać wszystkie szczere opinie o blogu (nawet krytykę!) Więc pisz śmiało :) Na wszelkie pytania odpowiadam i staram się zaglądać na blogi komentujących.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...