niedziela, 28 grudnia 2014

Śnieżynki

Jestem chora :c Normalka w Święta, albo w jakiekolwiek wolne ^^ mam takiego lenia, że nie jesteście sobie w stanie wyobrazić... Jedyne na co mam ochotę to skończyć czytać moją książkę, którą dostałam na Mikołajki "Looking for Alaska" w oryginalnym wydaniu anglojęzycznym ♥
Miłość od pierwszego wejrzenia :) Autorem jest John Green, który napisał "Gwiazd naszych wina"
Uważam, że ta książka wcale nie jest od niej gorsza, więc zachęcam was ;)

Dzisiaj mam dla was wkrętki śnieżynki :) Troszkę takie smutne mi się wydają... nie wiem czemu, może i zima jest czasem smutna...?9 komentarzy:

 1. Urocze kolczyki, a co do świątecznego lenistwa to mam tak w każde święta :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam ,,Szukając Alaski", ale właśnie skończyłam ,,W śnieżną noc". Jest to zbiór 3 opowiadań, jedno z nich jest napisane przez Green'a i uważam, że jest tak samo dobra jak ,,Gwiazd naszych wina".
  Ładne kolczyki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam film na podstawie tej książki i teraz mam w planach ją przeczytać :) A kolczyki wcale nie są smutne, bardzo ładne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie wcale smutne się nie wydają, ale delikatne. Śliczne :-) zdrowiej prędko :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne *.* Ja mam zamiar przeczytać wszystkie jego książki :3 Ja na święta dostałam jego W śnieżną noc i naprawdę cudowna. Teraz muszę kupić i przeczytać inne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się wydają bardziej mroźne niż smutne, choć może trochę nostalgiczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Za Johna Greena też się niedługo zabiorę ;) A wkrętki nie smutne tylko zimowe ;p

  OdpowiedzUsuń

Wielkie dzięki, że zadajesz sobie trud żeby napisać coś w poniższym okienku. Uwielbiam czytać wszystkie szczere opinie o blogu (nawet krytykę!) Więc pisz śmiało :) Na wszelkie pytania odpowiadam i staram się zaglądać na blogi komentujących.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...